0 332 236 76 00 - 0 532 557 64 38
bilgi@konyayukasansoru.name.tr
Telefon: 0 332 236 76 00 - 0 532 557 64 38
WhatsApp Mesaj

>> Firma Profili

Türkel Asansör; Yük asansörleri imalat, montaj ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. 1985 yılından bu yana kazanmış olduğu imalat tecrübesiyle pek çok iş yeri, depo, mandıra, fabrika, firma, alışveriş merkezleri, kurum ve kuruluşlara imalatını yaptığı yük asansörleriyle hizmet vermiştir.


Halen; Konya ilinde imalat, satış ve montaj işlerini yürütmeye devam etmektedir.


En ağır şartlarda kullanıma göre tasarladığımız yük asansörlerimiz 250 Kg ile 6000 Kg yük aralığında çalışma kapasitesine sahiptir. Yük asansörü talebiniz firmamız tarafından değerlendirmeye alınır. Binanızın veya iş yerinizin kullanım hesapları yapılır. Size en uygun yük taşıma kapasitesine sahip asansörü belirlenerek tarafınıza bildirilir.


Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların yük asansörü taleplerini başarıyla karşılamıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.


Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.


Taahhütlerini eksiksiz, sorunsuz ve zamanında yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız müşteri menuniyetini zirvede tutumaktadır.


yük asansörü, şanzımanlı yük asansörü, mandıra yük asansörü Konya yük asansörü, yük asansörü tamiri,

yük asansörü, konya yük asansörü, yük asansörü fiyatları, halatlı yük asansörü fiyatları, balkon yük asansörü, ağır yük asansörü, küçük yük asansörü fiyatları, mandıra yük asansörü, işyeri yük asansörü, fabrika yük asansörü, kabinli yük asansörü, yük asansörü, şanzımanlı yük asansörü, mandıra yük asansörü, yük asansörü imalatı, hidrolik yük asansörü imalatı, liftli yük asansörü, servis asansörü imalatı, kabinli yük asansörü imalatı